Malvern flower show

Milí příznivci zahradní architektury,

Jak jsem uvedla v předchozím článku, letos jsem navštívila flower show v anglickém Malvernu. Je to lázeňské městečko 2 hodiny vlakem od Londýna. Nechte se inspirovat některými  z fotografií. Možná rozeznáte i zahrady, které vytvořily děti z místních škol – podporujte kreativitu vašich dětí :-).

Celou show mě provedla skvělá hlavní organizátorka Nina Acton, které vděčím za to, že vám mohu zprostředkovat fotografie z doby, kdy tam ještě žádný z návštěvníků neměl vstup dovolen.

Všimněte si, že se tvůrci  show snaží oživit něčím, co hned tak nikde neuvidíte. Uhádnete například, co měli za úkol v jedné ze soutěžních kategorií architekti osázet a vytvořit z toho funkční obydlí se zahradou? Je to tip pro všechny, kteří jsou naklonění novým podobám bydlení na volný čas.

Užívejte babího léta a sbírejte tipy a novinky v zahradní architektuře. Budu ráda, když se s námi podělíte na našem facebooku: mámsvouzahradunatelo.

Děkujeme!

Krásné bezstarostné babí léto vám přeje

Jana


Zahrada na tělo
Jana Šorfová je nositelkou následujícího vzkazu: Věřte si, přejte si i ta nejbláznivější přání. Je to motor, který vás k jejich naplnění dovede. Pro mě osobně jsou zahrady nositeli příjemných zážitků, setkávání s přáteli, odpočinku a kreativity.

Yvona Tošnerová věří, že v blízké budoucnosti se obchod bude realizovat už jen ve virtuálním světě internetu, který se tak stane nedílnou součástí našeho světa fyzického. Je investorkou do tohoto způsobu podnikání a skrze něj vám přináší krásu a hodnoty.

Společně nás baví vdechovat zahradám život a jejich prostřednictvím nalézat jemnou harmonii mezi dnešním uspěchaným životem a místem pro dopočinek, radost a zábavu. Inspirujeme a podněcujeme ostatní k vybudování a udržování zahrady, která pohýčká tělo, nasytí s-mysl-y a polechtá duši. Náš příběh si přečtěte zde >>

Zpět>>
Komentáře
  • Chcete se inspirovat, na co všechno myslet při budování nebo oživení vaší zahrady, aby vám přinášela radost, potěšení a zábavu?

    Stáhněte si eBook zdarma "7 otázek na tělo, než začnete tvořit zahradu vašich snů":

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky