PF2019

Šťastný Nový rok a příjemné chvíle ve vaší zahradě na tělo Vám přejí Jana a Yvona.

Těšíme se na vás v příštím roce. Připravujeme cyklus přednášek. Napište nám tipy, co by zajímalo přímo vás, ať i naše přednášky jsou na tělo 🙂

PHOTO-2018-12-15-13-16-13

 

Zahrada na tělo
Jana Šorfová je nositelkou následujícího vzkazu: Věřte si, přejte si i ta nejbláznivější přání. Je to motor, který vás k jejich naplnění dovede. Pro mě osobně jsou zahrady nositeli příjemných zážitků, setkávání s přáteli, odpočinku a kreativity.

Yvona Tošnerová věří, že v blízké budoucnosti se obchod bude realizovat už jen ve virtuálním světě internetu, který se tak stane nedílnou součástí našeho světa fyzického. Je investorkou do tohoto způsobu podnikání a skrze něj vám přináší krásu a hodnoty.

Společně nás baví vdechovat zahradám život a jejich prostřednictvím nalézat jemnou harmonii mezi dnešním uspěchaným životem a místem pro dopočinek, radost a zábavu. Inspirujeme a podněcujeme ostatní k vybudování a udržování zahrady, která pohýčká tělo, nasytí s-mysl-y a polechtá duši. Náš příběh si přečtěte zde >>

Zpět>>
Komentáře
  • Chcete se inspirovat, na co všechno myslet při budování nebo oživení vaší zahrady, aby vám přinášela radost, potěšení a zábavu?

    Stáhněte si eBook zdarma "7 otázek na tělo, než začnete tvořit zahradu vašich snů":

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky